Mágiaa nadprirodzeno

Ako si spomenúť na minulé životy?

Publikované 27.06.2015 v 20:05 v kategórii Minulý život, prečítané: 1420x

Myslím, že nie je potrebné vysvetľovať čo je to minulý život, tak poďme hneď k veci. :)
Skúsenosti terapeutov poukazujú na to, že k tomu, aby človek prišiel do kontaktu so svojimi minulými životmi, je treba mimo iného mimoriadne silnú motiváciu, trpezlivosť, vytrvalosť a nenechať sa odradiť neúspechom. Tiež by sa mal vybrať svoju cestu a metódu. Ak sa nechceme nechať uviesť do regresie nejakým terapeutom, môžeme začať sami.

Opakujme si každý večer pred spaním toto:
"Teraz zaspávam a vo svojom sne budem prežívať svoje predchádzajúce vtelenia a po prebudení si budem úplne všetko pamätať."
Ďalšou metódou je sústredené hľadenie na lesklú plochu, napríklad krištáľovú guľu, vodnú hladinu, do zrkadla a podobne.

Vzorec úplného prežitku (neskúšať :D): 
Človek umiera a v okamihu, keď dosahuje najvyššej telesnej tiesne, počuje, ako jeho lekár prehlasuje, že zomrel. Počuje nepríjemný zvuk, hlasné zvonenie alebo bzučanie a súčasne cíti, že sa veľmi rýchlo pohybuje nejakým dlhým tmavým tunelom. Potom sa náhle ocitá mimo svojho fyzického tela, ale stále ešte v jeho bezprostrednej blízkosti, a vidí svoje telo z diaľky ako divák. Po chvíli sa spamätá a tak trochu prispôsobí svojmu zvláštnemu stavu. Spoznáva, že má stále ešte nejaké telo, aj keď značne odlišné a s inými schopnosťami. Prichádzajú iní, aby ho privítali a pomohli mu. Vidí duše zomrelých príbuzných a priateľov a objavuje sa pred ním akýsi milujúci a laskavý duch - niečo, čo doteraz nepoznal - akási bytosť zo svetla. Položí mu otázku, ktorá ho prinúti k ohodnoteniu vlastného života a pomôže mu pri tom paranormatickou projekciou dôležitých udalostí jeho života. V určitej chvíli má zomrelý pocit, že sa približuje k nejakej bariére alebo hranici, deliacej zrejme život pozemský od života budúceho. Zisťuje ale, že sa musí vrátiť späť, že jeho čas ešte nenadišiel. Váha, pretože je už taký zaujatý svojimi novými zážitkami, že sa vrátiť nechce. Je porazený intenzívnymi pocitmi radosti, lásky a mieru. Ale potom sa predsa len nejako zjednotí so svojim fyzickým telom a žije ďalej.

Tibetská kniha mŕtvych:
Podľa Tibetskej knihy mŕtvych sa najskôr odlúči duch alebo duša umierajúceho človeka od tela. Onedlho upadne jeho duša do mdloby a ocitne sa v nejakej rokline. Ale nie v hociakej rokline, nielen v akomsi hmotnom údolí, ale v úžine, ktorá presne zodpovedá jeho osobnému ohraničeniu, v ktorej jeho vedomie stále existuje. Vníma hrozné a desivé zvuky, ako kvílenie vetra, šumenie a pískanie a vidí seba a svoje okolie v šedivom hmlistom osvetlení. Diví sa, že sa nachádza mimo svojho tela. Vidí a počuje, ako jeho priatelia nariekajú okolo jeho mŕtvoly a pripravujú pohreb. A keď sa pokúša ich osloviť zisťuje, že ho nemôžu vidieť ani počuť. Nie je dôležité, či v reinkarnáciu veríte. Ak zákony karmy a božej milosti skutočne existujú, budú pôsobiť nezávisle na naše postoje. Je však nutné, aby sme sa chovali tak, aby sme ďalšie karmické dlhy nerobili. Skeptik sa môže spýtať: "A čo keď žiadna karma či reinkarnácia alebo večný život neexistujú?"
Ale čo keď áno?!


Komentáre

Celkom 10 kometárov

 • Anonymný 15.09.2015 v 11:37 já si aj vzpomela


 • Zuzi adminka 16.09.2015 v 20:34 Áno? A smiem sa spýtať, na čo si si spomenula? :)


 • Anonymný 11.05.2016 v 15:13 spomenul som si ze som bol opica x)


 • Zuzi adminka 11.05.2016 v 15:42 Hh, dobré. :D


 • enka 05.11.2016 v 12:11 ja som si spomenula


 • Zuzi adminka 05.11.2016 v 12:32 A čo také?


 • Anonymný 05.11.2016 v 14:10 ze v mynulem živote sem bila vila


 • Anonymný 30.08.2017 v 19:52 som vrah z roku 1342


 • FFF 08.10.2017 v 15:37 načo všetko z minuleho života sa da spomenut ?


 • Zuzi adminka 16.10.2017 v 23:23 To je individuálne. Niekto si spomenie len na strohé výjavy, niekto aj na úplné detaily.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Návštěvní kniha

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace