Mágiaa nadprirodzeno

Druhy upírov

Publikované 27.05.2015 v 19:41 v kategórii Upíri, prečítané: 647x

1. Sucubus/Incubus - Vysáva z ľudí energiu na základe telesného zblíženia a bozkávania. Niekedy je schopná človeka úplne "vyšťaviť" a tak ho môže zabiť. Dobrý príklad je na to aj seriál Stratená duša (Lost girl/Dívka odjinud)
2. Tradičný - Nemŕtvy človek zmenený na "démona". Je známy svojim vycibreným vkusom a šarmom. Tradiční upíri sú šikovní lovci a majú naozajstnú potrebu cicať krv.
3. Moderný - Nemá rád vlkolakov. Elegantný sexi typ upíra. Okrem tlkotu srdca má takmer všetko, na čo si len spomeniete.
4. Rakshasa - Ich sila sa s východom slnka vytráca. Je to po krvi bažiaci tvor, výzorom podobným vlkolakom. Rád sicrttttr užíva život a najradšej cicia krv tehotným ženám a malým deťom.
5. Chiang-shih - Vzniká z človeka, ktorý zahynul násilnou smrťou a nebol pochovaný v rodnej zemi. Táto poskakujúca mŕtvola má neustále chuť na ľudí.
6. Baobhan Sith - Zlá žena, ktorá miluje dobrých lovcov. Zvyčajne svoje mužské obete unaví pri tanci a potom sa im zahryzne do krku, aby mohla zo žíl vycicať všetku krv.
7. Draug - Nemŕtvy Viking. Vylieza z hrobu, aby mohol cicať ľudskú krv a desiť všetky zvieratá v okolí. Má neprekonateľnú silu a je odolný proti obyčajným zbraniam.
8. Chupacabra - Kryptozoológovia snívajú o tom, že sa raz dozvedia viac o tomto hroznom netvorovi. Pochádza z Ameriky a cicia krv najmä kozám a dobytku.
9. Urodzený - Nemŕtvy člen kráľovského rodu. Stáročia vládne nad upírmi tvrdou rukou, zavádza nové pravidlá a trestá svojich odporcov. Výnimoční ľudia môžu byť voči jeho schopnostiam odolní.
10. Lamatsu - Démonická bohyňa Lamatsu, jeden z prvých upírov, vycicala krv veľkému množstvu malých detí, tehotných žien a mladých mužov.
11. Kêr - Pre svoju schopnosť privádzať do ríše mŕtvych stále nové obete je tento druh známy aj ako "Psi z Hádesu". Tieto bohyne násilnej smrti sa živia ľudskou krvou.
12. Tlahuelpuchi - Všetky rodiny majú svoje tajomstvá. Platí to predovšetkým pre rodiny, ktorých kliatba spočíva v tom, že jeden z nich je tlahuelpuchi. Ak niektorý člen rodiny takéhoto upíra spozná, či zabije, automaticky sa sám stáva upírom.
13. Rabisu - Tento staroveký upírí démon je členom uvítacieho výboru v pekle. Vrhá sa na všetky nové duše, ktoré v pekle skončili.
14. Yara-ma-yha-who - Ide o starý milostný príbeh: Dievča stretne netvora, ten jej vycicia všetku krv, zje ju a napokon ju celú vyvráti, až sa z dievčaťa stane tiež netvor. No nie je to zábavné? :D
15. Manananggal - Prekrásna manananggal najradšej hoduje na krvi tehotných žien. Vie sa rozdeliť na dve časti, roztiahnuť krídla a letieť, ale nohy pritom nechať na zemi... :D
16. Strigoi - Aby sa dostal k obeti, premení sa na nijaké zviera. Lov mu uľahčuje aj schopnosť zneviditeľniť sa, takže sa môže skvele "vypariť". :)

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Lisa Vampire Včera v 16:41 Ja som upír aj z kamoškou


 • Lisa Vampire Včera v 18:16 Ja som na obed mala krv


 • LUNA VAMPIRIES Včera v 18:18 Ja som Lisi Vampire kamarátka tá druhá a som upir


 • Lisa Vampire Včera v 18:20 Presne tak


 • Lisa Vampire Včera v 18:23 Presne tak


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Návštěvní kniha

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace