Mágiaa nadprirodzeno

Vytvorenie kruhu

Publikované 23.07.2015 v 16:17 v kategórii Wicca, prečítané: 360x

Je to veľmi jednoduché, nenechajte sa zastrašiť možno trochu zložitým postupom... :)
Kruh:
Pri mágii je kruh veľmi dôležitý, pretože nás bude jednak chrániť a pretože pomáha pri mágii ako takej. Kruh by mal byť teda v tomto prípade čo najpresnejší, či už sa to týka jeho rozmerov, alebo aj spôsobu vyznačovania. (Musíme kruh dodržať čo najpresnejšie). Potrebujeme totiž doň nasmerovať čo najviac osobnej sily.Pri práci v magickom kruhu sa nesmie tento kruh za žiadnych okolností narušovať. Je však možné kruh opustiť a opäť sa vrátiť, pokiaľ je to nevyhnutné.Treba však dodržať nasledovný postup.
Vytvorenie kruhu:
Staňte si do stredu miestnosti, zhlboka sa nadýchnite a uvoľnite sa do perfektného kľudu. Potom kráčajte na sever miestnosti a prstom ukazujte smerom von a dole. Začnite kráčať v smere hodinových ručičiek a hovorte zaklínadlo pre vyčarovanie kruhu. Predstavujte si nádhernú zábranu, ktorá vyrastá tak, ako váš prst kĺže vzduchom.
Hovorte:
"Zaklínam ťa, ó veľký kruh sily, budeš pre mňa hranicou medzi svetom ľudí a mocných duchov, budeš miestom, budeš miestom, kde sa stretáva dokonalá láska, dôvera, mier a radosť a ktoré obsahuje silu, ktorú nechám vo vnútri teba vyvstať. Volám strážcu severu, východu, juhu i západu, aby mi pomáhali v tomto vysvätení.V mene Pána a Panej.Takto ťa zaklínam, ó veľký kruh sily!"
Hneď ako dohovoríte tieto slová, tri-krát obíťte kruh.Kruh nemusí byť veľký ako miestnosť. Môže byť taký malý, ako si želáte a môže trvať tak dlho, kým zostanete stáť (alebo sedieť) v jeho hraniciach. Teraz prejdite do severnej časti kruhu, buchnite rukou do zeme a povedzte:
"Ako hore, tak dole, tento kruh je tesne uzavretý!"
Hotovo. Váš kruh je vytvorený. :)

Opustenie a vstupovanie do kruhu:
Otočte sa smerom von z kruhu. Od spodu (zeme/podlahy) si "vyrežte" rukou niečo ako dvere. To bude priestor, ktorým sa budete môcť dostať von. Potom môžete vystúpiť von z kruhu v mieste medzi rezmi. Pokiaľ sa chcete vrátiť naspäť do kruhu, prejdite rovnakým vchodom dnu a následne zatvorte dvere. To urobíte znovu pomocou ruky, ktorou nebudete dvere rezať, ale naopak spájať otvorené časti. Čiže odtiaľ, kde ste pri rezaní skončili ich začnete uzatvárať. Na záver zapečaťte prerušené miesto tak, že zdvihnete ruku a ňou nakreslíte na to miesto do vzduchu pentagram. Každopádne, kruh nesmie byť prerušený, keď sa už začne so samotnou magickou činnosťou.
Alebo ešte existuje jednoduchší spôsob:
"Dvere" ešte môžete vytvoriť pohybom rúk tak, akoby ste rozťahovali závesy. A z druhej strany ich potom zase zavrete (akoby ste závesy zaťahovali). Keď sa chcete vrátiť, spravíte znovu to isté. :D Ale neopúšťajte kruh príliš často, lebo vždy, keď robíte dvere, oslabuje to štruktúru kruhu.

Odvolanie kruhu:
Keď ste už vykonali svoju prácu, obíťte kruh v protismere hodinových ručičiek. Začnite na západe, prejdite na juh, na východ a potom na sever. Ruku ste mali tak isto, ako pri vytváraní kruhu a tak jeho energiu vťahujete naspäť do svojho prstu. Keď sa dostanete znovu na západ buchnite rukou do zeme a povedzte:
"Kruh je otvorený a nikdy nie je rozbitý. Tak sa staň! Sme ľudia, sme sila a sme zmena! Radostne sa stretávame a radostne sa rozchádzame, kým sa znovu radostne nestretneme."

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Návštěvní kniha

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace