Mágiaa nadprirodzeno

Základ levitácie

Publikované 19.08.2015 v 15:40 v kategórii Levitácia, prečítané: 375x

Toto je len základ, je viac náročností, viac postupov, + je aj levitácia objektov, takže keď budete chcieť, stačí napísať a niekedy sa k tomu ešte môžeme vrátiť. ;)
Dobrým základom je meditácia. Naučíte sa dokonalo si vyčistiť myseľ, sústrediť sa len na seba a nevnímať okolie. Zo začiatku vnímate z okolného sveta iba zvuky okolo seba a podlahu na ktorej sedíte. Neskôr zvuky z okolia zmiznú. V tejto chvíli sa úplne odpútate od vonkajšieho sveta a už vnímate len podlahu, na ktorej sedíte. Teraz si musíte predstaviť, že ste ľahší, ešte ľahší než pierko a že stúpate hore. Musíte si predstaviť, ako z vás vychádza vaša magická sila, ako vás nadnáša, ako na seba preberá funkciu podlahy na ktorej sedíte, a zdvíha vás hore. Už pre vás neplatia zákony sveta, nič vás nepriťahuje dole, pod vami nie je zem, ale priestor a vaša magická sila, ktorá vás drží, aby ste nespadli. Buďte veľmi opatrní pri otváraní očí, pretože ak sa vám podarilo dostať sa do vzduchu a vzniesť sa, tak môžete stratiť kontrolu. Stratíte sústredenosť, začnete doslova civieť okolo seba, radovať sa že letíte a potom sa môžete akurát len rozpľasnúť na zemi. Preto je životne dôležitá koncentrácia a nie je odveci cvičiť na niečom mäkkom, matraci alebo žinenke, dôvody azda nemusím vysvetľovať. ;)

Ale treba si uvedomiť, že tento proces je pomerne zdĺhavý. Nemyslite si, že sa to podarí hneď na prvý pokus, len málokomu sa to podarí tak rýchlo. Treba cvičiť, často meditovať a podobne. ;)

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • RANDOM PEOPLE 25.11.2017 v 21:55 a AKO MôžEM BEZPEčNE ukončiť levitáciu?


 • Zuzi adminka 04.12.2017 v 19:20 Tréningom.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Návštěvní kniha

Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace
Miniaplikace